HAKKIMIZDA


Aracıkan mobilya, 1990 yılında Orhan Aracıkan tarafından İnegöl'de kurulmuş ve günümüze kadar büyüyerek ulaşmış, yerel ve global pazarda söz sahibi kurumsal bir firmadır.

Önceliğimiz, kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve fiyat endeksli üretim yapmaktır. Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti stratejisi, ürettiğini satan bir pazarlama anlayışıyla , Hamzabey 2.Organize Sanayi Bölgesinde 22.000 m2 açık, 14.000 m2 kapalı alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Aracıkan mobilya luxury ve modern tarzda ürettiği koltuk ve mobilyalar ıle her tarzdan ve her kesimden müşteriye hitap edebilmektedir. Gelişen ve değişen yaşam şartlarına ve müşteri isteklerine uyum sağlayabilmek adına dünya fuarlarını yakından takip ederek, katılımcı olarak stand açmaktadır.

Doğru ve gerçek pazar hedeflerini, akıllı ve ilkeli pazarlama stratejisi, kaliteli üretim anlayışı ile uluslararası pazarda söz sahibidir. Kaliteden ödün vermeden,rahat ve konforlu yaşam alanları oluştarabilmek adına sizler için çalışıyor ve işimizi önemsiyoruz.